Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Do grona Rady Ekspertów AWSB dołącza europejski koncern budowlany STRABAG Sp. z o.o.

Opracowanie wspólnych projektów wdrożeniowych i przedsięwzięć naukowych, wspólna organizacja tematycznych konferencji i seminariów oraz nowe miejsca praktyk dyplomowych dla studentów Akademii WSB to tylko niektóre z działań, jakie wspólnie prowadzić będzie firma STRABAG Sp. z o.o. oraz Akademia WSB, na mocy podpisanego 11 grudnia 2019 r. porozumienia.

Akademię WSB reprezentowali: Rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem - dr Marcin Lis. W imieniu Strabag Sp. z o.o. porozumienie podpisał Pan Przemysław Kuliś – Dyrektor Finansowy Dyrekcji Strabag Sp. z o.o. 

 

Porozumienie zostało podpisane w obecności Pani Joanny Popczyk – Dyrektora Finansowego Strabag Sp. z o.o. oraz Pana Szymona Nierychły - Kierownika Finansowego Projektu Strabag Sp. z o.o. 

 

STRABAG Sp. z o. o. jest europejskim koncernem budowlanym z tradycją liczącą blisko 180 lat. Za pośrednictwem sieci spółek, STRABAG działa w wielu krajach Europy oraz na innych kontynentach. Na rodzinę STRABAG w Polsce składa się kilka marek, które łącznie oferują różnorodne usługi budowlane na najwyższym poziomie. 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy