Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Rektor i przedstawiciele kadry naukowej Akademii WSB z nominacjami do tytułu Osobowość Roku 2019

7 stycznia 2020 rozpoczęła się kolejna edycja plebiscytu na Osobowość Roku 2019, organizowanego tradycyjnie już przez Dziennik Zachodni. Pośród nominowanych w kategorii Nauka znaleźli się Rektor dr hab. Zdzisławą Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB wraz z przedstawicielami kadry naukowej.

Tytuł Osobowość Roku przyznawany jest każdego roku w kategoriach Kultura, Nauka, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna na podstawie głosów czytelników Dziennika Zachodniego. W tym roku obok nominowanej Rektor dr hab. Zdzisławy Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB znaleźli się również dr hab. Włodzimierz Sroka, prof. AWSB, dr hab. Maciej Witkowski, prof. AWSB, dr Krzysztof Wrana oraz dr Konrad Łoś.   


Pod koniec lutego odbędzie się uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone statuetki i nagrody dla laureatów z powiatu i województwa, natomiast na początek kwietnia zaplanowana jest ogólnopolska gala plebiscytu, na którą zostaną zaproszeni zwycięzcy z poszczególnych miast i powiatów.

 

Głosy na pracowników naukowych AWSB można oddawać poniżej:

 

 

Głosowanie potrwa do 26 lutego, do godziny 22:30. Wyniki głosowania można śledzić na stronie oraz fanpage ’u Dziennika Zachodniego.

 

 

 

 

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy