Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Akademia WSB gra z WOŚP

Sukienka uszyta przez JM Rektor Akademii WSB, koncert i treningi z Prorektorami, wspólne morsowanie i wyjazd narciarski to jedynie część licytacji, w której mogą wziąć udział osoby zainteresowane wsparciem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 12 stycznia WOŚP zagra po raz 28. Jak co roku do grona wolontariuszy dołączyli studenci i pracownicy Akademii WSB.

W tegorocznej edycji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można tradycyjnie wesprzeć Orkiestrę wrzucając datek do specjalnych puszek na terenie Akademii WSB. Wolontariusze będą oczekiwali przy wejściu głównym do Uczelni, a także w Klubie Studenckim Amigo.

 

Szczególnie zachęcamy do udziału w licytacji na łamach portalu allegro.plgdzie Akademia WSB zaproponowała liczne atrakcje. Szczegółowy opis aukcji dostępny jest na stronie: KLIKNIJ TUTAJ

 

Niezwykle istotny jest cel, na który w tym roku przeznaczone zostaną zebrane środki. Jak podkreśla Jerzy Oswiak –  w tym roku zbieramy na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.


Cel Finału obejmuje także zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej. W ich przypadku planowane są zakupy inkubatorów, monitorów, respiratorów, a także strzykawek automatycznych i objętościowych. Ponadto, zarówno dla sal operacyjnych jak i oddziałów pooperacyjnych, niezbędne będą zakupy ultrasonografów i echokardiografów.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy