Informacje

Podsumowanie V edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

Blisko 7000 uczestników skorzystało z 60 atrakcyjnych szkoleń, poprowadzonych przez 50 wykładowców i trenerów w ramach tegorocznej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń, która miała miejsce w dniach 9-15 lutego. Szkolenia odbyły się pod hasłem GET READY FOR MORE i obejmowały zagadnienia związane z HR i kadrami, rozwojem osobistym, zarządzaniem i nowymi technologiami.

 

 

Idea Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń zrodziła się z myślą o tych, którzy korzystają z każdej okazji, żeby powiększać swoje kompetencje i uczyć się nowych rzeczy. Zakres szkoleń, które w tym roku odbyły się w Dąbrowie Górniczej, Cieszynie, Żywcu, Olkuszu, Krakowie i Bielsko-Białej pokrywał się z obszarami, w których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe. Szkolenia poprowadzili eksperci i praktycy z kadry naukowej Akademii WSB oraz zaproszeni goście.

 

„Tydzień Bezpłatnych Szkoleń to inicjatywa, poprzez którą Akademia WSB od lat odpowiada na potrzeby społeczeństwa związane z dostępem do edukacji, eksperckiej wiedzy i doświadczenia praktyków” – powiedział w podsumowaniu dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem – „Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny udało nam się przyciągnąć tylu entuzjastów samokształcenia i dołożyć swoją cegiełkę do popularyzacji nauki.”

 

Na tegoroczną edycję TBS, która odbyła się w dniach 9-15 lutego 2020 złożyło się 7 dni praktycznych wykładów i warsztatów, prowadzonych przy pomocy nowoczesnych metod dydaktycznych tj. case studies, gier decyzyjnych i action learning. Szkolenia przyciągnęły w sumie prawie 7000 uczestników.

 

Największą popularnością cieszyły się następujący eksperci i tematy: Sebastian Kotow (emocje i  odpowiedzialność w biznesie), Przemysław Pogłódek (prawo pracy), dr Anna Syrek-Kosowska i Piotr Zieliński (marka osobista), dr Marta Czerwiec (innowacyjny mózg), Michał Dziekoński i dr inż. Marek Pyka (sztuczna inteligencja), Jarosław Olszewski (alternatywne inwestycje finansowe), Andrzej Krótki (szczupłe zarządzanie), mec. Łukasz Staszel (e-commerce), dr Krystian Dudek (Public Relations), dr Tomasz Sadowski (odpowiedzialność cywilnoprawna),  Jakub Lewandowski (język korzyści), dr Michał Szyszka (media relations), Agnieszka Loska (edukacja muzyczna) i Marta Ir (terapie dzieci z autyzmem).

 

Dla uczestników Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń przygotowano certyfikaty, potwierdzające udział w szkoleniach oraz bony edukacyjne, które można wykorzystać przy zapisie na studia podyplomowe w Akademii WSB. Wśród szczególnie polecanych kierunków znajdują się:

 

Executive MBA

Executive MBA dla branży wodociągowej

Master of Business Administration (Partner kierunku: EY Academy of Business)

Data Scientist – Big Data i systemy zaawansowanej analizy danych

Sieci komputerowe i internet rzeczy

Akademia Profesjonalnego Mediatora – mediacje sądowe i pozasądowe

Master Class of Mediation – poziom zaawansowany

Akademia profesjonalnego coachingu

Ochrona danych osobowych w administracji i biznesie – Inspektor Ochrony Danych

Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy – Patronat TÜV Nord

 

SPRAWDŹ OFERTĘ STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

 

 

17.02.2020

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji