Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Akademia WSB Partnerem Instytucjonalnym V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych

W dniach 5-6 marca 2020 r. w Międzynarodowym Centrum  Kongresowym w Katowicach odbędzie się V Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC 2020), którego Partnerem Instytucjonalnym jest Akademia WSB

Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC) na trwałe wpisał się do kalendarza najbardziej prestiżowych i opiniotwórczych wydarzeń, które gromadzą co roku przedstawicieli środowiska związanego z ochroną zdrowia.

 

Ideą przewodnią V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych, będą wyzwania terapeutyczne, stojące przed specjalistami w poszczególnych dziedzinach medycyny oraz organizacyjno-finansowe, którym sprostać muszą decydenci kształtujący systemy opieki zdrowotnej w Polsce i innych krajach.

 

W ramach Kongresu uczestnicy będą mogli wziąć udział w kilkudziesięciu sesjach, których tematyka została podzielona na sześć ścieżek tematycznych:

  • Polityka zdrowotna
  • Finanse i zarządzanie
  • Terapie
  • Nowe technologie
  • e-Zdrowie
  • Edukacja

Podczas inicjatywy odbędą się otwarte sesje i wykłady, w których udział będzie bezpłatny.

 

V Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych będzie towarzyszyła III Konferencja „Nowe technologie w schorzeniach sercowo-naczyniowych”.

 

Zachęcamy do zapoznania się z programem V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych oraz do udziału w wydarzeniu. 

 

 

Akademia WSB kształci studentów z obszarów medycznych na kierunkach: 

 

Ostatnie wolne miejsca na studia od marca - zapisz się!

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy