Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

To był weekend - zajęcia on-line dla Studentów Akademii WSB!

Ponad 1200 Studentów i Słuchaczy Akademii WSB zalogowało się do platformy ClickMeeting, by wziąć udział w zajęciach on-line. Dziękujemy za zaufanie i poświęcony czas, szykujemy wykłady i webinaria na kolejne dni. Pozostańcie z nami w kontakcie, śledźcie stronę internetową, sprawdzajcie e-maila i uczelniane media społecznościowe. Podobno Isaac Newton, gdy w XVII wieku z powodu epidemii dżumy zamknięto Uniwersytet w Cambridge, z nudów, siedząc w domu wynalazł rachunek różniczkowy. Wierzymy w Wasze możliwości!

Akademia WSB chce wykorzystać jak najwięcej możliwości zdalnego nauczania, dlatego w najbliższym czasie kontaktować się będziemy poprzez:

  • platformę ClickMeeting,
  • wideoczaty,
  • platformę e-learningową,
  • grupy na WhattsAppie czy Messengerze,
  • Skypa czy grupowe e-maile,
  • Wirtulaną Uczelnię.

 

Zdalnie będziemy również realizować obrony prac dyplomowych oraz rekrutację na studia: www.rekrutacja.wsb.edu.pl.

 

Jeśli masz pytania, co do dalszego funkcjonowania Akademii WSB w czasie pandemii sprawdź FAQ Koronawirus: https://bit.ly/2QcHpl7 oraz Komunikaty Koronawiruswww.wsb.edu.pl/komunikatykoronawirus

 

Gdy nie znajdziesz tam odpowiedzi, zadzwoń do nas, odpowiemy na Twoje pytania:

 

Dziekanat: tel. 32 295 93 26, ksadowska@wsb.edu.pl, amatusik@wsb.edu.pl 

 

Rekrutacja: tel. 32 295 93 00, info@wsb.edu.pl 

 

Dziękujemy, że zostałeś w domu, zachęć kolegów ze studiów i znajomych do podobnego zachowania przy pomocy nakładki na zdjęcie profilowe na Facebooku https://bit.ly/2xuUjo5, aby działać zapobiegawczo!

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy