Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Uwaga! Bezpłatne wsparcie psychologiczne!

Szanowni Studenci, Doktoranci, Słuchacze,

 

Praca zdalna, brak kontaktu ze znajomymi i rodziną, brak spotkań towarzyskich, a nawet brak możliwości wyjścia na spacer i – w wielu przypadkach - strach przed zakażeniem – to wszystko powoduje, że nasze zdrowie psychiczne w czasie pandemii może znacznie ucierpień. Sytuacja jest dla wszystkich nowa, tym bardziej budzi lęk. Ponadto nie wiemy, jak długo będziemy trwać w takim stanie zawieszenia. Nie każdy jest w stanie sobie sam z tym wyzwaniem poradzić. Mając świadomość tego, że nasze samopoczucie i zdrowie psychiczne ma znaczący wpływ na naszą kondycję fizyczną, również na odporność uruchomiliśmy dla naszych studentów, słuchaczy i doktorantów wsparcie psychologiczne. Rozmowa z psychologiem będzie przeprowadzana w formie telefonicznej lub zdalnej - przy zachowaniu pełnej poufności.

 WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE W OKRESIE IZOLACJI SPOŁECZNEJ
- korzystaj, zadbaj o wsparcie dla siebie i rozwijaj się razem z nami, znajdź oparcie w sobie

O czym możesz porozmawiać z psychologiem?

- Napięcie emocjonalne, odreagowanie wobec najbliższych
- Kryzys w bliskich relacjach
- Komunikacja z partnerem, partnerką, dziećmi
- Napięcia w ciele, bóle, objawy psychosomatyczne
- Higiena psychiczna w okresie izolacji społecznej
- Konflikty w rodzinie
- Obawy o przyszłość - studia, praca, płynność finansowa
- Wsparcie bliskich w rodzinie, osób starszych, słabszych
- Wyciszanie umysłu, opiekowanie się sobą
- Natłok myśli, bezradność, niechęć
- Melancholia, depresyjność, smutek
- Trudności z koncentracją, zapamiętywaniem, myśleniem
- Kłopoty ze snem i odpoczynkiem 
- Odpuszczanie sobie, odmawianie, podejmowanie decyzji
- ... a może coś jeszcze innego, co jest ważne?

 

Czekamy na Państwa kontakt na Skypie (nazwa użytkownika: wsparcie psychologiczne Akademii WSB) - lub pod telefonem w wymienionych poniżej terminach. W przypadku gdy numer będzie zajęty oddzwonimy. W razie problemów technicznych bardzo prosimy o kontakt pod numerem 32 295 93 40 lub mailowo rektorat@wsb.edu.pl

 

Dzień tygodnia

Godziny

Numer telefonu

Psycholog

Poniedziałek

13.00-17.00

32 295 93 09

  Justyna Rutkowska - psychoterapeuta, psycholog, psychoonkolog, dyrektor VERSO Instytutu Psychoterapii i Zdrowia, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

Wtorek

12.00-14.00

32 295 93 08

 

dr n. hum. Dominika Siewniak-Maciuszek - wykładowca Akademii WSB, starszy asystent w Oddziale Psychiatrycznym Zagłębiowskiego Centrum Onkologii Szpitala Specjalistycznego w Dąbrowie Górniczej.

 

Porady psychologiczne udzielane są w języku polskim
i angielskim.

Środa

14.00-18.00

32 295 93 05

   


Anna Rduch, psycholog, psychoterapeuta, trener II stopnia PTP. Pracuje łącząc nurty systemowy, psychodynamiczny oraz elementy psychodramy. Ma doświadczenie terapii indywidualnej i grupowej, pracy trenerskiej i warsztatowej z grupami oraz w obszarze interwencji kryzysowej. W pracy respektuje standardy etyki zawodowej określone przez PTP, którego jest członkiem.

Czwartek

10.00-12.00

16.00-18.00

32 295 93 06

 

 
dr n. hum. Radosław Molenda - wykładowca Akademii WSB, adiunkt, konsultant ds. pomocy psychologicznej. Wpisany do Spisu Psychologów Polskich.

 

Porady psychologiczne udzielane są w języku polskim
i rosyjskim. 

Piątek

12.30-16.30

32 295 93 07

 

 
Jadwiga Koźmińska-Kiniorska
- psychoterapeuta, psycholog, psychoonkolog, pedagog, superwizor psychoonkologii, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

 

 

Uruchamiając te działania  Akademia WSB chce Państwa zapewnić o swoim wsparciu i trosce. Nie wstydźmy się korzystać z pomocy, jeśli naprawdę jej potrzebujemy. Czasem wystarczy rzetelna i spokojna rozmowa z drugą osobą, by spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość przez jaśniejsze okulary.

 

Porady psychologiczne są bezpłatne!Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy