Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Klub MBA spotkał się w Ustroniu

Za nami kolejne spotkanie Klubu MBA, które odbyło się Hotelu Jaskółka w Ustroniu. W weekend 26-28 czerwca 2020 r. uczestnicy wzięli udział w interesujących warsztatach, wykładach oraz imprezach integracyjnych.

 


Spotkania Klubu MBA to już tradycja. Oprócz klubowiczów spotkali się również słuchacze studiów Executive MBA, MBA Master of Business Administration (Partner kierunku: EY Academy of Business) oraz Menedżerskie studia podyplomowe - poziom MBA. Tegoroczne wydarzenie odbyło się w pięknym, Hotelu Jaskółka u podnóża gór Beskidu Śląskiego. Wyjazd był okazją do integracji, dobrej zabawy oraz zdobywania nowej wiedzy. Warsztaty dla uczestników poprowadzili dr Edyta Nowak-Żółty oraz Michał Dziekoński. Dodatkowo odbyło się również spotkanie z radcą prawnym. Omówiono także strategię rozwoju klubu MBA. Nie zabrakło także wspólnego grillowania i dobrej zabawy na świeżym powietrzu.

 

- W tym roku w Ustroniu spotkało się ponad 50 osób, czyli jeszcze więcej niż rok temu. Bardzo się cieszę, że Klub MBA Akademii WSB tak prężnie się rozwija. To był bardzo inspirujący weekend: duża dawka wiedzy, pozytywnej energii i pomysłów na dalszy rozwój. Przeprowadziliśmy wiele rozmów, ponadto wspólnie zdobyliśmy szczyt Równica, aktywnie spędzając czas. Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania – podsumowuje Adriana Machalica, koordynator Klubu MBA.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy