Informacje

Za nami wrześniowy Tydzień Bezpłatnych Szkoleń Online

Zawsze aktualna tematyka, nowa wiedza i kompetencje to coś, co przyciąga osoby nastawione na rozwój. W dniach 12-18 września 2020 r. odbył się kolejny Tydzień Bezpłatnych Szkoleń (TBS) w nowej, bezpiecznej i wygodnej formule spotkań online. Wrześniowa edycja wydarzenia zgromadziła ponad 8 tys. uczestników.

Jak efektywnie wykorzystywać swoje naturalne predyspozycje? Czy pandemia ma wpływ na zmiany w przepisach prawa oświatowego? Jak dbać o cyberbezpieczeństwo informacji? Jak utrzymać motywację i zaangażowanie pracowników? Między innymi te kwestie zostały poruszone w ramach kolejnego Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń Online.

 

Cykl wykładów i warsztatów TBS organizowany przez AWSB, na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń Uczelni. We wrześniowej edycji wśród szkoleniowców znaleźli się m.in.: dr Joanna HeidtmanJacek Walkiewiczdr n. med. Marta Wawrzynówmec. Łukasz Staszeldr Edyta Nowak-Żółty, Andrzej Krótki czy Aleksander Meryk

 

W programie przewidziano szkolenia m.in. z zakresu: zarządzania, HR i kadr czy rozwoju osobistego oraz specjalny blok szkoleń dla nauczycieli. Uczestnicy mogli więc poznać tematy z obszarów, w których Akademia WSB prowadzi studia MBA i podyplomowe. 

 

 

Akademia WSB dla uczestników Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń ONLINE przygotowała specjalną bonifikatę na studia MBA i podyplomowe w wysokości 500 zł*.

 

Sprawdź ofertę studiów MBA i podyplomowych w Akademii WSB

 

*Kierunki studiów MBA i podyplomowych wyłączone ze specjalnej bonifikaty w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń ONLINE: 

Coaching 3.0

Trener

Master of Business Administration (MBA SME)

Psychologia przywództwa ON-LINE

ACCA po polsku - Zarządzanie finansami i rachunkowość w środowisku międzynarodowym (Partner kierunku: EY Academy of Business) - ONLINE

ACCA po polsku - Zarządzanie finansami i rachunkowość w środowisku międzynarodowym (Partner kierunku: EY Academy of Business)

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji