Złoty medal dla Rafała Pająka

Z dumą informujemy, że student Akademii WSB Rafał Pająk wywalczył złoty medal, podczas trwających w Łodzi Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce, deklasując rywali na dystansie 100 m. O medale walczyło ponad 800 zawodników z 70 uczelni i ośmiu klubów

Serdecznie gratulujemy Rafałowi i całemu sztabowi szkoleniowemu.

Studenci AWSB nie raz udowodnili, że sport to dla nich bardzo ważny element życia, który jest nie tylko aktywną formą spędzania wolnego czasu, ale także pasją i dziedziną, w której odnoszą sukcesy. Pomaga im w tym Akademicki Związek Sportowy Akademii WSB, który dba o rozwój talentów sportowych swoich członków.

Przypominamy, że Akademicki Związek Sportowy Akademii WSB zaprasza do udziału w sekcjach sportowych, do wyboru jest prawie 40 dyscyplin, a członkowie AZS biorą udział w imprezach sportowo–rekreacyjnych, obozach i walczą o stypendium Rektora za wyniki sportowe.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

Akceptuj Więcej informacji