Informacje

APEL w sprawie szczepień przeciw COVID-19

Szanowni Państwo,

 

w imieniu zespołu rektorskiego Akademii WSB, wyrażając troskę o zdrowie wszystkich Członków wspólnoty akademickiej Akademii WSB, apelujemy do wszystkich Państwa o aktywne włączenie do rzetelnego przedstawiania korzyści osobistych i społecznych związanych z powszechnym poddaniem się szczepieniu przeciwko COVID-19. Wobec niewystarczających efektów wysiłku społeczeństwa w postaci dystansu społecznego, maseczek czy ograniczenia normalnych relacji społecznych życia codziennego, jedynym sposobem powrotu do normalnego życia i przerwania pandemii jest powszechny udział nas wszystkich w szczepieniach przeciwko COVID-19. Dzięki wspólnej trosce i odpowiedzialności możemy tę pandemię zakończyć!

 

dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB

Rektor Akademii WSB

 

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Rządowego Centrum Bezpieczeństwa studenci oraz wykładowcy kierunków medycznych Akademii WSB tj: fizjoterapia oraz ratownictwo medyczne są uprawnieni do otrzymania szczepienia przeciw COVID-19 na etapie „0". Szczepienia zorganizują i przeprowadzą szpitale węzłowe w danym województwie, m.in. Zagłębiowskie Centrum Onkologii w Dąbrowie Górniczej. 

 

W związku z powyższym, chęć dobrowolnego zaszczepienia się można zgłaszać za pośrednictwem Akademii WSB - poprzez wypełnienie formularza dostępnego poprzez link:

 

- studenci kierunków medycznych AWSB: KLIKIJ TUTAJ

 

- wykładowcy kierunków medycznych AWSB: KLIKNIJ TUTAJ

 

Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny do dnia 11 stycznia do godziny 20:00.

Do etapu „0” mogą aplikować jedynie studenci i wykładowcy kierunków medycznych Akademii WSB.

 

Po upływie wskazanego terminu Uczelnia wybierze szpital węzłowy i przekaże zbiorcze zestawienie chętnych do wybranego szpitala. (https://szczepieniakadry.rcb.gov.pl/)

Szpital węzłowy ustali grafik szczepień i zaprosi osoby, które dokonały zgłoszenia.

 

Ewentualne pytania merytoryczne należy kierować na infolinię: 989

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji