Informacje

Dzień Babci i Dziadka z Uniwersytetami Dziecięcymi Akademii WSB

Dzień Babci i Dziadka już niebawem, dlatego z tej właśnie okazji Uniwersytety Dziecięce AWSB pragną zorganizować dla wszystkich Kochanych Babć i Dziadków - Pokaz Talentów w wykonaniu wnuków pt. „Babciu, Dziadku, ja się wcale nie chwalę, ja po prostu, mam talent!”.

 • COKOLWIEK ROBISZ - do akcji zapraszamy wszystkie dzieci, które mają talent muzyczny - śpiewają i grają, ale też tych, dla których muzyka i rytm, to przede wszystkim taniec. Nie zabraknie miejsca dla osób, które dysponują innymi niezwykłymi umiejętnościami oraz dla tych, których pasją jest np. recytacja
 • JAKIEKOLWIEK MASZ DOŚWIADCZENIE - do udziału zapraszamy zarówno dzieci, które mają na koncie pierwsze sukcesy, jak i te, dla których to będzie debiut, osoby, które już rozwijają i szlifują swój talent, jaki i tych, którzy sami go w sobie odkryli i jeszcze nie pokazali światu.

Pochwalcie się tym co Wasze dzieci potrafią robić najlepiej, przesyłając do nas krótki filmik, który będziemy mogli wykorzystać podczas specjalnego koncertu dla wszystkich dziadków.

 

JAK NAGRAĆ WIDEO:

 1. Wybierz urządzenie do nagrywania. Może być to kamera, aparat fotograficzny z funkcją nagrywania wideo albo aparat w telefonie. Wybierz to urządzenie, które nie tylko zarejestruje obraz, ale także dobrze nagra dźwięk.
 2. Znajdź ciche pomieszczenie. Ogranicz szum - zamknij okna, wyłącz klimatyzację, włącz tryb samolotowy w telefonie. Zadbaj, by pomieszczenie było dobrze oświetlone. Jeżeli to możliwe, ustaw się tak, aby dodatkowo oświetlało Cię światło wpadające przez okno.
 3. Ustaw urządzenie na równej, stabilnej powierzchni. Jeśli chcesz wykorzystać do nagrania filmu telefon, ustaw go poziomo.
 4. Jeżeli w pomieszczeniu jest dużo miejsca, nie stawaj pod ścianą. Zwróć uwagę, aby w tle za Tobą nie było świecących lampek, okna i przedmiotów niepotrzebnych w kadrze. Najlepiej będzie, jeśli tło będzie w miarę jednolite.
 5. Jeśli Twój występ wymaga podkładu muzycznego lub akompaniamentu zwróć uwagę, aby muzyka nie była zbyt głośna. W nagraniu chodzi przed wszystkim o dziecięcy talent 
 6. Wyślij film do nas i POKAŻ TALENT!

WAŻNE INFORMACJE:

 • Nagroda dla każdego Uczestnika
 • Długość filmu maksymalnie 3 min.
 • Film najlepiej przesłać za pośrednictwem strony internetowej www.wetransfer.com, wpisując jako adresata, adres mailowy kmyszynska@wsb.edu.pl
 • Czas wysyłki: do 17.01.2021 r.
 • Czas emisji: 22.01.2021 r., godz. 16.00

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji