Porozumienie o współpracy ze Stowarzyszeniem Product Development and Management Association Central Europe oraz konkurs dla studentów Global Student Innovation Challenge 2021

W dniu 18 lutego 2021 roku podpisane zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Akademią WSB a Stowarzyszeniem Product Development And Management Association Central Europe. Sygnatariuszem porozumienia była Rektor Akademii WSB dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSB oraz Prezes Zarządu Stowarzyszenia PDMA Central Europe Pan Wojciech Ozimek. W spotkaniu uczestniczył również dr Marcin Budziński Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych Akademii WSB.

Zakres współpracy pomiędzy Partnerami obejmuje w szczególności wspólną realizację przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych, badawczo – rozwojowych i wydawniczych, w tym organizację tematycznych konferencji i seminariów. Porozumienie umożliwia także współpracę w zakresie tworzenia i opracowania nowych specjalności w programach studiów licencjackich, inżynierskich magisterskich oraz podyplomowych. Porozumienie otwiera także drogę do realizacji praktyk zawodowych przez studentów Akademii WSB.

Pierwszą wspólną inicjatywą jest zaproszenie studentów Akademii WSB do udziału w międzynarodowym konkursie Global Student Innovation Challenge 2021. Informacje o konkursie dostępne są tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące działań Partnera Akademii WSB dostępne są na https://pdma-ce.org/pl/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

Akceptuj Więcej informacji