Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Girl`s Power w Olkuszu

Są niezwykle ambitne, zarządzają prężnie rozwijającymi się firmami, tworzą miejsca pracy, nie boją się ryzykownych decyzji, a przy tym doskonale radzą sobie z rodzinnymi obowiązkami, dodatkowo angażując się w społeczne działania. To obraz współczesnych polskich kobiet, które skutecznie przełamują stereotyp przedsiębiorczości jako cechy właściwej tylko mężczyznom.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, chcąc wspierać  i promować aktywizację zawodową, polityczną i samorządową kobiet, zaprasza na debatę panelową „Girl's Power, czyli kobiety rządzą", która odbędzie się 21 lutego o godz. 17.00 w Wydziale Zamiejscowym w Olkuszu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.
Gościem specjalnym debaty będzie eurodeputowana prof. Joanna Senyszyn.


Wśród uczestniczek debaty:

 

prof. Joanna Senyszyn
Posłanka do Parlamentu Europejskiego, profesor nauk ekonomicznych, publicystka, w latach 2001–2009 posłanka na Sejm IV, V i VI kadencji. Jest autorką i współautorką około 150 publikacji z zakresu marketingu, poziomu życia i konsumpcji. Oprócz działalności politycznej i naukowej aktyna działaczka na rzecz obrony praw zwierząt. Jest członkinią Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i prezesem gdyńskiego oddziału tej organizacji. Przez dwie kadencje zasiadała w Krajowej Komisji Etycznej ds. Doświadczeń na Zwierzętach przy Komitecie Badań Naukowych.Barbara Man
Studentka performatyki przedstawień oraz kognitywistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Stypendystka Grupy Progresywnego Sojuszu Socjalistów i Demokratów w Parlamencie Europejskim. Przez pięć miesięcy pracowała w Komisji Praw Kobiet i Równouprawnienia w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Przedmiotem jej zainteresowań jest szeroko pojęta kultura popularna oraz nowe media, przez których pryzmat próbuje czytać także życie polityczne w kraju i za granicą.
 
 
 
 
 
 
Anna Leonarda Kocemba
Absolwentka Wydziału Prawa i Admistracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od  35 lat związana ze środowiskiem służby zdrowia. Od ponad 20 lat przedsiębiorca - prezes firmy Pro Medico spółka z o.o  zajmującej się importem i dystrybucją sprzętu rehabilitacyjnego. Wcześniej (1980-1992) zatrudniona w Zespole Opieki Zdrowotnej w Krynicy Zdroju na stanowiskach samodzielnych i kierowniczych.

div style="text-align: justify;">

 
 
 
 
 

Katarzyna Kowalska
Mieszkanką Olkusza. Z wykształcenia mgr administracji publicznej.Od 5 lat z prawdziwą pasją prowadzi i rozwija Biuro Podróży „ASESTRAVEL” w Olkuszu. Pomaga również mężowi w prowadzeniu firmy (zakres działalności firmy: usługi elektryczne).


 
 
 
 
 
 
 
 
 Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej reprezentować będzie:
 
dr Joanna Dzieńdziora
Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi. Wykładowca akademicki i trener. Zainteresowania badawcze skupia wokół zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz roli kobiet w biznesie.
dr Agnieszka Jachowicz
Adiunkt w Katedrze Finansów i Gospodarki Światowej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej; głównym przedmiotem jej badań są zagadnienia dotyczące sfery finansów, zarządzania oraz problemy polityki społecznej, zwłaszcza pomocy społecznej. Członek zespołu badawczego w ramach projektu finansowanego z dotacji na działalność statutową.
 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy