Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

"Złoty Indeks WSB" dla najlepszych maturzystów

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej od lat aktywnie działa na rzecz wspierania i promowania zdolnej, twórczej, otwartej na świat i naukę młodzieży, sukcesywnie wyróżniając liderów środowisk szkolnych „Złotym Indeksem WSB”.

Możliwością odbycia bezpłatnych studiów dziennych w WSB uhonorowano dotąd m.in. zwycięzców wszystkich trzech edycji Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych, czterech edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej oraz szeregu innych inicjatyw organizowanych przez Uczelnię.


W tym roku „Złoty Indeks WSB” uprawniający do odbywania studiów I stopnia w trybie stacjonarnym, otrzymają najlepsi maturzyści z blisko 70 szkół ponadgimnazjalnych z terenu m.in. Będzina, Brzeszczy, Dąbrowy Górniczej, Kluczy, Olkusza, Sosnowca. O tym, kto otrzyma wyróżnienie zdecyduje dyrekcja szkoły i grono pedagogiczne.

 

–  Wszystkim tegorocznym maturzystom życzę wysokich osiągnięć w nauce, a także otwartości na świat i naukę. Mam nadzieję, że Wasze dojrzałe, pomaturalne życie wypełnią dobre, pozbawione uprzedzeń wybory. Bądźcie pełni twórczego niepokoju, poszukujący, ciekawi świata. Podejmując decyzję o swojej dalszej drodze edukacyjnej, uwzględnijcie najważniejsze dla was aspekty tj. solidne wykształcenie, które zagwarantuje Wam pracę zgodną z ambicjami i zainteresowaniami. Otwórzcie się na nowe znajomości, poznajcie inne kultury, rozwijajcie. Szczególnie cieszę się, że grono ambitnych, kreatywnych, otwartych na wyzwania maturzystów wyróżnionych "Złotych Indeksem WSB" , dołączy do studenckiej społeczności Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - mówi prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB.

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy