Zapraszamy na wykład dra hab. Leszka Balcerowicza: „Od czego zależą warunki życia w kraju?”

Serdecznie zapraszamy na wykład dra hab. Leszka Balcerowicza. Wystąpienie pt. „Od czego zależą warunki życia w kraju?” będzie miało charakter otwarty i odbędzie się online. Wykład zaplanowano na 23 listopada 2020 r. godz. 13:15.

Dr hab. Leszek Balcerowicz to wybitny ekonomista, były prezes Narodowego Banku Polskiego; były wicepremier i minister finansów w pierwszym niekomunistycznym rządzie Polski po II wojnie światowej; profesor nadzwyczajny SGH w Warszawie; doktor honoris causa kilkunastu uczelni krajowych i zagranicznych; wyróżniany prestiżowymi nagrodami i odznaczeniami polskimi i międzynarodowymi, w tym Orderem Orła Białego.

Ekspert wielokrotnie gościł w Akademii WSB m.in. w ramach Festiwalu Nauki czy spotkań dla studentów i młodzieży. Tym razem Profesor opowie o tym, od czego zależą warunki życia w kraju.

Partnerem inicjatywy jest Fundacja Forum Obywatelskiego Rozwoju, założona w 2007 roku przez prof. dra hab. Leszka Balcerowicza, której misją jest zwiększanie w społeczeństwie aktywnego poparcia dla szerokiego zakresu indywidualnych wolności (w tym zwłaszcza wolności gospodarczej) oraz – co się z tym wiąże – dla podnoszenia poziomu praworządności w państwie.

ZAPISZ SIĘ NA WYKŁAD ONLINE

Powrót do: Start » Uczelnia » Wkrótce w Akademii WSB