Akademia Kosmetologii w AWSB

Pasjonaci makijażu, innowacji kosmetycznych i tematów urodowych spotkają się 21 listopada br. online podczas Akademii Kosmetologii, organizowanej przez Akademię WSB.

Inicjatywa stanowić będzie dzień otwarty Uczelni, ze względu na pandemię – spotkania odbędą się w sferze online i będą miały formę praktycznych wykładów.

W ramach Akademii Kosmetologii zobaczymy m.in. znaną wizażystkę Sylwię Shiffman, która opowie o makijażu bez tajemnic, nie zabraknie również tematów związanych z higieną w gabinetach w czasach pandemii, nowymi kierunkami współczesnej kosmetologii i porad dotyczących pielęgnacji skóry.

W projekt zaangażowały się znane marki kosmetyczne, m.in. Apis, Lierac, Iwostin, Clarena, Ziaja czy Bielenda. Ich przedstawiciele przygotowali dla uczestników ciekawe, praktyczne wykłady.

ZAPISZ SIĘ

Harmonogram wydarzenia:

Otwarcie Akademii Kosmetologii

9:15 -9:45

Clarena - Combo Peptide Peel - Peptydowy peeling liftujący z natychmiastowym efektem wygładzenia

Lierac - Innowacje kosmetykach premium

10:15 -10:45