Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów PROBLEM SOLVING, podnoszących wiedzę i kompetencje studentów Akademii WSB w ramach projektu „Excellence in Education – Kompleksowy Program Rozwoju Akademii WSB – Zapytanie ofertowe nr 13/POWR/Z042/2019

W związku z realizacją projektu „Excellence in Education - Kompleksowy Program Rozwoju Akademii WSB”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zapraszamy do złożenia oferty na zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów PROBLEM SOLVING, podnoszących wiedzę i kompetencje studentów Akademii WSB.

Pełna treść zapytania ofertowego została upubliczniona w Bazie Konkurencyjności: https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1179970

Zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia.

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne

Akceptuj Więcej informacji