Dostawa pomocy dydaktycznych do realizacji zajęć dydaktycznych z przedmiotu Metrologia - Zapytanie ofertowe nr 6/POWR/ZR21/2019.

W związku z realizacją projektu „EduLider – rozwój Akademii WSB dla regionu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zapraszamy do złożenia oferty na przedmiot zamówienia: Dostawa pomocy dydaktycznych do realizacji zajęć dydaktycznych z przedmiotu Metrologia na kierunku Transport oraz Zarzadzanie i Inżynieria Produkcji  stanowiących wyposażenie Laboratoriów Metrologii Akademii WSB na Wydziale Nauk Stosowanych w Dąbrowie Górniczej oraz Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie.

Pełna treść zapytania ofertowego została upubliczniona w Bazie Konkurencyjności:

Zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenia zamówienia.

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne

Akceptuj Więcej informacji