W związku z realizacją projektu pt. „PERFECT – Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB” nr 018/RID/2018/19, finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2019-2022, zapraszamy do złożenia oferty na "Przygotowanie programu i przeprowadzenie specjalistycznego kursu języka angielskiego dla pracowników naukowych Akademii WSB, rozwijającego ich słownictwo specjalistyczne w języku angielskim (zarządzanie i jakość, ekonomia, nauki pokrewne) pod kątem swobodnej konwersacji oraz opracowywania artykułów naukowych o tej tematyce (badania w dziedzinie nauk o zarządzaniu)."

Termin składania ofert: do dnia 29.08.2019 r. do godz. 10:00

Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załącznikach poniżej.

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne

Akceptuj Więcej informacji