Zajęcia dydaktyczne dla studentów kierunku Pedagogika w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020 - Zapytanie ofertowe 8/POWR/ZR21/2019.

W związku z realizacją projektu „EduLider – rozwój Akademii WSB dla regionu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zapraszamy do złożenia oferty na przygotowanie oraz przeprowadzenie zajęć dydaktycznych dla studentów 5 semestru studiów stacjonarnych i niestacjonarnych kierunku Pedagogika w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020.

Pełna treść zapytania ofertowego została upubliczniona w Bazie Konkurencyjności:

Zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenia zamówienia.

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne

Akceptuj Więcej informacji