Zapytanie ofertowe w ramach projektu Dualny program kształcenia na kierunku Informatyka

Akademia WBS zaprasza do składania ofert w postępowaniu prowadzonym zgodnie z zasadną konkurencyjności na: Przygotowanie programu autorskiego i przeprowadzenie zajęć dydaktycznych na kierunku Informatyka o specjalności Aplikacje mobilne z elementami grafiki komputerowej - studia stacjonarne I stopnia.

Wynagrodzenie współfinansowane jest w ramach projektu „Dualny program kształcenia na kierunku Informatyka” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym.

Termin składania ofert upływa 17.09.2019r. o godzinie 10.00.

Pełna treść zapytania jest również dostępna w Bazie Konkurencyjności pod adresem:

Osoba do kontaktu:

Aleksandra TYszkiewicz-Staniowska