Przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń z analizy danych dla pracowników naukowych Akademii WSB- Zapytanie ofertowe nr 9/RID/2019

W związku z realizacją projektu pt. „PERFECT – Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB” nr 018/RID/2018/19, finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2019-2022, zapraszamy do złożenia oferty na „Przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń z analizy danych dla pracowników naukowych Akademii WSB tj. 1. Praca z danymi i obiektami wynikowymi, 2. Wizualizacja informacji z użyciem raportów tabelarycznych i wykresów 3. Analiza statystyczna wyników badań naukowych".

Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załącznikach poniżej.

Termin składania ofert: do dnia 10.10.2019 r. do godz. 10:00

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne