Informacje

Zaproszenie do składania ofert na usługę: wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych dla projektu CE 1494 IN-SITU

Informacja o unieważnieniu postępowania na zakup materiałów promocyjnych - załącznik

 

Akademia WSB – Partner projektu zaprasza do składania ofert na usługę przygotowania graficznego i wykonania materiałów promocyjnych dla projektu CE 1494 IN-SITU - Intergenerational Social Innovation Support Scheme.

 

Materiały promocyjne są wykonywane na potrzeby realizacji projektu współfinansowanego ze środków programu INTERREG Central Europe w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA OFERT


 1. Oferty należy składać w formie pisemnej pocztą lub osobiście na adres:

  Akademia WSB

  ul. Zygmunta Cieplaka 1C

  41-300 Dąbrowa Górnicza

  bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej (podpisana przez osobę uprawnioną i zeskanowana oferta) na adres email: ewiderska@wsb.edu.pl oraz tszulc@wsb.edu.pl.

 2. Oferty prosimy składać do 08.11.2019 r. godz. 15.00 (decyduje godzina wpływu korespondencji na serwery Zamawiającego).

 3. Oferty złożone po terminie, niekompletne, częściowe, wariantowe lub złożone na formularzu innym, niż dostarczony przez Zamawiającego nie będą rozpatrywane.

 

Z uwagi na pytania oferentów, przytoczone poniżej, przedstawiamy dodatkowe informacje i wyjaśnienia. (aktualizacja 04.11.2019)

 

Pytanie 1

Zwracamy się z uprzejmą prośba o zmianę opisu poz. 1 w OPZ na wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych dla projektu CE 1494 IN-SITU. Na rynku są dostępne notesy o wymiarach A6 ze spiralą umieszczoną po krótszym boku. Dodatki typu gumka są dostępne w kolorze pomarańczowym. Zdjęcie i opis zamieszczony w OPZ dotyczą dostępnego na rynku notesu A5  o wymiarach  21 x 16,5 x 1 cm.

 

Odpowiedź 1

W zapytaniu nastąpiła omyłka pisarska, Zamawiający prosi o składanie ofert na notatniki w formacie A5, w wykonaniu takim, jak zamieszczono w załączniku nr 2 do zapytania. Kolor pomarańczowy jest dopuszczony, z uwagi na jego jasny odcień.

 

Pytanie 2

Zwracamy się z uprzejmą prośba o doprecyzowanie czy w poz. 4 Torby nadruk ma być w jednym kolorze , jest to informacja niezbędna do rzetelnej wyceny.

 

Odpowiedź 2

Nadruk ma być wykonany w jednym kolorze, należy zastosować logo monochromatyczne.

 

Pytanie 3

Czy możliwe jest wykonanie toreb bawełnianych?

 

Odpowiedź 3

Zamawiający dopuszcza wykonanie toreb ze 100% bawełny.

 

Z uwagi na omyłkę w opisie przedmiotu zamówienia, w załączeniu dostępny jest zaktualizowany formularz ofertowy. Pytania i odpowiedzi zamawiającego, zamieszczono na stronie internetowej projektu - http://wsb.edu.pl/index.php?p=new&idg=INSI,5090&id=13657&action=show . Zmiana dotyczy formatu notatnika (poz.1) oraz uszczegółowienia opisu sposobu wykonania torby (poz. 4).

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji