W związku z realizacją projektu „EduLider – rozwój Akademii WSB dla regionu”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia pod nazwą: Podniesienie kompetencji kadry administracyjnej Akademii WSB w zakresie profesjonalnej komunikacji z interesariuszami w sieci oraz zbudowanie strategii komunikacji w mediach społecznościowych wraz z przygotowaniem do jej wdrożenia i audytem dotychczasowej komunikacji.

Pełna treść zapytania ofertowego została upubliczniona w Bazie Konkurencyjności:

Termin składania ofert upływa dnia 04.02.2020 r. godz. 10:00.

Zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenia zamówienia.

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne

Akceptuj Więcej informacji