Przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w języku angielskim dla studentów 4 semestru studiów II stopnia, na kierunku Zarządzanie, w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020 - Zapytanie ofertowe nr 7/POWR/Z042/2020

W związku z realizacją projektu „Excellence in Education - Kompleksowy Program Rozwoju Akademii WSB”, ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych, zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia pod nazwą: Przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w języku angielskim dla studentów 4 semestru studiów II stopnia, na kierunku Zarządzanie, w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020.

Pełna treść zapytania ofertowego wraz z załącznikami została upubliczniona w Bazie Konkurencyjności:

Termin składania ofert upływa 12.02.2020 r. godz. 10:00

Zapraszamy do udziału w postępowaniu o udzielenia zamówienia.

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne

Akceptuj Więcej informacji