Rozeznanie rynku nr 1/POWR/Z042/2020 - Zakup oraz dostawa podręczników dydaktycznych

UWAGA !

W związku z wpłynięciem zapytań dot. przedmiotu zamówienia, Zamawiający informuje, iż dokonał zmian w opisie przedmiotu rozeznania rynku, tj. Zamawiający wskazał w pozycji nr 10 aktualny nr ISBN oraz rok wydania.

Zamawiający wydłuża termin składania wyceny do końca dnia 12.05.2020 r.

Do pobrania

Zaproszenie do złożenia wyceny po zmianach - Rozeznanie rynku nr 1/POWR/Z042/2020 -

Załącznik nr 1 – Formularz wyceny po zmianach

W ramach procedury rozeznania rynku celem ustalenia ceny rynkowej zapraszamy do złożenia propozycji cenowej na zakup oraz dostawę podręczników w ramach projektu „Excellence in Education – Kompleksowy Program Rozwoju Akademii WSB”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych.

Do pobrania poniżej:

Zaproszenie do złożenia wyceny - Rozeznanie rynku nr 1/POWR/Z042/2020