Rozeznanie rynku nr 1/POWR/ZR21/2020 - Zakup i dostawa 2 zestawów dronów wraz z kamerą i akcesoriami oraz 1 szt. agregatu prądotwórczego na potrzeby Akademii WSB

W ramach procedury rozeznania rynku, w celu ustalenia cen rynkowych, zapraszamy do złożenia propozycji cenowej na zakup i dostawę 2 zestawów dronów wraz z kamerą i akcesoriami oraz 1 szt. agregatu prądotwórczego na potrzeby Akademii WSB, w ramach projektu „EduLider – rozwój Akademii WSB dla regionu”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych.

Załączniki do pobrania poniżej:

- Zaproszenie do złożenia wyceny w ramach procedury rozeznania runku nr 1/POWR/ZR21/2020

- Załącznik nr 1 do zaproszenia do złożenia wyceny - Formularz wyceny

- Załącznik nr 2 do zaproszenia do złożenia wyceny - Klauzula informacyjna