Przeprowadzenie indywidualnych konsultacji i konwersacji w języku angielskim w formie online, w celu rozwijania znajomości języka angielskiego dla pracowników naukowych Akademii WSB - Zapytanie ofertowe nr 1/RID/2020

informacja z dnia 12.10.2020 r.:

postępowanie zostaje odwołane (zgodnie z punktem XII podpunkt 1) i po dokonaniu korekty zostanie ogłoszone ponownie.

Zamawiający postanowił dokonać zmian w treści zapytania ofertowego, w tym w zakresie wymagań stawianych Wykonawcom.

Joanna Dróżdż

Zastępca Dyrektora Działu Rozwoju Nauki

Specjalista ds. projektów, badań i analiz

Dział Rozwoju Nauki

W związku z realizacją projektu pt. „PERFECT – Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB” nr 018/RID/2018/19, finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu pod nazwą „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” w latach 2019-2022, zapraszamy do złożenia oferty na „Przeprowadzenie indywidualnych konsultacji i konwersacji w języku angielskim w formie online, w celu rozwijania znajomości języka angielskiego dla pracowników naukowych Akademii WSB,  przygotowujących specjalistyczne artykuły naukowe, wystąpienia na międzynarodowych konferencjach naukowych oraz prowadzących działalność naukową z zakresu zarządzanie i jakość, ekonomia, nauki pokrewne".

Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załącznikach poniżej.

Termin składania ofert: do dnia 30.09.2020 r. do godz. 10:00

Powrót do: Start » Uczelnia » Zamówienia publiczne