Zapytanie ofertowe dot. systemu kształcenia na odległość

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 5/067/2010 dotyczące "PRZYGOTOWANIA PLANU I PRZEPROWADZENIA WDROŻENIA SYSTEMU KSZTAŁCENIA NA ODLEGŁOŚĆ NA WYBRANYCH KIERUNKACH STUDIÓW PODYPLOMOWYCH I STUDIACH I-STOPNIA, W TYM: SZKOLEŃ DLA KADRY AKADEMICKIEJ Z ZAKRESU WYKORZYSTANIA METOD I TECHNIK KSZTAŁCENIA NA ODLEGŁOŚĆ" w ramach projektu pod nazwą „Edukacja dla przyszłości - program rozwoju Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.1 "Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni".

Termin składania ofert:

01.12.2011 do godz. 10:30