Zapytanie ofertowe - Praca zespołowa

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia szkolenia pt. „Praca zespołowa” dla studentów studiów II stopnia na kierunku Informatyka w ramach projektu pod nazwą „Zaprogramuj swoją przyszłość – Inform@tyka w  Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej" , współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.2 " Zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy".

Termin składania ofert:

19 grudnia, godz. 9:30