zapytanie ofertowe - Przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym na studiach stacjonarnych I stopnia na kierunku Informatyka w semestrze zimowym roku akademickiego 2012/2013

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące przeprowadzenia zajęć dydaktycznych na studiach stacjonarnych I stopnia na kierunku Informatyka w ramach projektu „Innowacyjne specjalności na kierunku Informatyka w Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.1.

Termin składania ofert:

28-09-2012 godz. 10.00