Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na Zapytanie Ofertowe dotyczące Przeprowadzenie zajęć z zakresu dydaktyki specjalnościowej na studiach stacjonarnych I stopnia na kierunku Stosunki Międzynarodowe  o specjalności International Business w semestrze zimowym roku akademickiego 2012/2013. Wynagrodzenie finansowane jest w ramach projektu „Edukacja dla przyszłości – program rozwoju Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.1.

UWAGA:

W nawiązaniu do ogłoszenia zapytania ofertowego nr 10/067/2010 z dnia 18 września 2012r., którego przedmiot  stanowi Przeprowadzenie zajęć z zakresu dydaktyki specjalnościowej na studiach stacjonarnych I stopnia na kierunku Stosunki Międzynarodowe o specjalności International Business w semestrze zimowym roku akademickiego 2012/2012,  Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej informuje, iż zajęcia dydaktyczne w zakresie przedmiotu pod nazwą „Business English” będą realizowane dla jednej grupy w ilości 30h dydaktycznych i w tym zakresie Zapytanie Ofertowe ulega zmianie. Z uwagi na fakt, iż zmiana ta nie ma wpływu na treść składanych ofert, termin składania ofert nie zostanie przedłużony.

W związku z tym, iż przedmiot „Business English” będzie realizowany w jednej grupie (30h dydaktycznych), uprzejmie prosimy nie składanie ofert na dwie grupy.

termin składania ofert:

2.10.2012 r. godz. 10:00