zapytanie ofertowe - Przeprowadzenie kursu przygotowującego do egzaminu certyfikowanego Microsoft Certified Systems Engineer(MCSE)

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe w przedmiocie Przeprowadzenie kursu przygotowującego do egzaminu certyfikowanego Microsoft Certified Systems Engineer(MCSE) w roku akademickim 2012/2013. Wynagrodzeniefinansowane jest w ramach projektu  „Zaprogramuj swoją przyszłość – Inform@tyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.2.

termin składania ofert:

10.10.2012 r. godz. 10:00