Zapytanie ofertowe / Przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w języku angielskim na studiach stacjonarnych II stopnia na kierunku Informatyka w semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe pn. „Przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w języku angielskim na studiach stacjonarnych II stopnia na kierunku Informatyka w semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015”.

Realizacja w ramach projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 4.3.

Termin składania ofert: 11.09.2014 r. – do godziny 16.00.

Osoba do kontaktu:

mgr Małgorzata Małecka