Zapytanie ofertowe/Przeprowadzenie zajęć z zakresu dydaktyki specjalnościowej na studiach stacjonarnych na kierunku Logistyka w semestrze zimowym 2014/2015

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące Przeprowadzenia zajęć z zakresu dydaktyki specjalnościowej na studiach stacjonarnych I stopnia na kierunku Logistyka w semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015.

Realizacja współfinansowana będzie w ramach w ramach projektu „Nowoczesne kształcenie – pewna przyszłość” ze środków ze środków Unii Europejskiej,  Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.1.

Szczegółowe informacje dotyczące zapytania ofertowego znajdują się w załączniku oraz na stronie Zamawiającego www.wsb.edu.pl w zakładce Zamówienia publiczne.

Termin składania ofert: 22 października do godz. 16:00.
 Osoba do kontaktu:
 mgr Dominika Czerniak