Zapytanie ofertowe/Przeprowadzenie kursu przygotowującego do egzaminu ORACLE OCA na studiach I stopnia na kierunku Informatyka

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe pn. „Przeprowadzenie kursu przygotowującego do egzaminu ORACLE OCA na studiach I stopnia na kierunku Informatyka”.

Realizacja w ramach projektu „„Nowoczesny inżynier studia na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole  Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Poddziałanie 4.1.2.

Termin składania ofert: 05.02.2015r. – do godziny 16.00.

Osoba do kontaktu:
mgr Małgorzata Mazur