WOLNE MIEJSCA NA DARMOWY, CERTYFIKOWANY KURS TUV NORD „Zarządzanie jakością w organizacji lotniczej” dla studentów kierunku Logistyka

Zapraszamy studentów kierunku LOGISTYKA na darmowy, certyfikowany kurs TUV NORD „Zarządzanie jakością w organizacji lotniczej”, który odbędzie się w dniach 12-13 grudnia 2015 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Limit miejsc to 30 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń.

ZGŁOSZENIA NA KURS NALEŻY PRZESŁAĆ W FORMIE E-MAIL na adres mmalecka@wsb.edu.pl, w tytule maila: KURS TUV NORD, do dnia 15.11.2015 r.

Kurs oparty jest na wymaganiach ISO 9001, normie AS 9100 i kładzie szczególny nacisk na jakość, bezpieczeństwo i technologię we wszystkich aspektach branży lotniczej jak i wzdłuż całego łańcucha dostaw. Dotyczy to każdej dziedziny bez względu na to, czy jest to lotnictwo cywilne czy wojskowe. Celem szkolenia jest nabycie wiedzy w obszarze wymagań standardu jakościowego AS/EN 9100: kompleksowe zaznajomienie uczestników z wymaganiami systemów zarządzania jakością według AS/EN 9100, stosowanych w organizacjach lotniczych.

Zakres szkolenia:

 Wprowadzenie do wymagań standardu AS/EN 9100 rewizja C

 8 zasad zarządzania

 Interpretacja wymagań standardu AS/EN 9100 rewizja C

 Praktyczne sposoby spełniania wymagań normy

 Normy ze standardu 9101, 9102, 9103

 Podsumowanie

Kurs współfinansowany jest w ramach projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 4.3.

Powrót do: Start » Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka » Aktualności

Akceptuj Więcej informacji