WOLNE MIEJSCA NA DARMOWY, CERTYFIKOWANY KURS FLEXIM SOFTWARE – kurs podstawowy dla studentów kierunku Logistyka

Zapraszamy studentów kierunku LOGISTYKA na darmowy, certyfikowany kurs FLEXIM SOFTWARE – KURS PODSTAWOWY. SYMULACJA I OPTYMALIZACJA PROCESÓW LOGISTYCZNYCH I PRODUKCYJNYCH, który odbędzie się w dniach 28-29 listopada 2015 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Limit miejsc to 20 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń.

ZGŁOSZENIA NA KURS NALEŻY PRZESŁAĆ W FORMIE E-MAIL na adres mmalecka@wsb.edu.pl, w tytule maila: KURS FLEXIM, do dnia 9.11.2015 r.

Kurs wprowadza nowych użytkowników w środowisko FlexSim i pomaga w tworzeniu modeli przy wykorzystaniu menu, list rozwijanych i pól tekstowych.  Uczestnik zdobywa podstawy budowania i nawigacji modeli FlexSim.

Uczestnik, który brał udział w kursie I pokazał, że potrafi wykorzystać nabyte umiejętności po zdaniu egzaminu otrzymuje certyfikat (oryginalny Flexsim Inc. USA) – The Certification for Business Process Simulation Modeler

W ramach szkolenia każdy uczestnik otrzymuje 30-dniową licencje szkoleniową (FlexSim wersja 7.5.4) oraz wsparcie techniczne w okresie działania licencji.

FlexSim Simulation Software jest oprogramowaniem symulacyjnym nowej generacji. Jest to narzędzie informatyczne przeznaczone do modelowania, wizualizacji, sterowania i optymalizacji procesów logistycznych i produkcyjnych.

Kurs współfinansowany jest w ramach projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 4.3.

Powrót do: Start » Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka » Aktualności

Akceptuj Więcej informacji