Informacje

Zarządzanie Nieruchomościami

(we współpracy z Górnośląskim Stowarzyszeniem Zarządców Nieruchomości w Katowicach)

 

Zostań liderem na rynku nieruchomości - możliwość studiowania na kierunku łączonym Zarządzanie nieruchomościami i Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Czas trwania: dwa semestry


ATUTY KIERUNKU:

- wśród wykładowców specjaliści z Górnośląskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości w Katowicach oraz doświadczeni praktycy związani z zarządzeniem nieruchomościami oraz budownictwem mieszkaniowym,

 

 

Zapisz się

Partner:

Górnośląskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości

„Zapotrzebowanie na fachowców z branży nieruchomości na rynku pracy wynika z faktu, iż inwestowanie w nieruchomości zawsze było, jest i nadal będzie dochodowe. WSB kształci zarządców, pośredników i rzeczoznawców, korzystając z kadry doświadczonych fachowców z największego w Polsce Stowarzyszenia Zarządców (Górnośląskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomościami) oraz  Bielsko- Katowicko- Częstochowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami”.

Bogdan Kukuła

Prezes

Górnośląskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomościami w Katowicach 

CEL:

Celem studiów jest przygotowanie uczestników do uzyskania uprawnień zawodowych w zakresie zarządzania nieruchomościami. Program studiów jest zgodny z minimum programowym zawartym w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 7 czerwca 2010 r.

UCZESTNICY:

Studia kierowane są do absolwentów wyższych uczelni (I, II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich) zainteresowanych wykonywaniem zawodu zarządcy nieruchomości i prowadzeniem samodzielnej działalności gospodarczej w zakresie zarządzania nieruchomościami. Studia mogą być także szansą dla osób, które chcą zdobyć nowy i przyszłościowy zawód.

WYKŁADOWCY:

Wśród wykładowców specjaliści z Górnośląskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomościami w Katowicach oraz doświadczeni praktycy związani z zarządzaniem nieruchomościami oraz budownictwem mieszkaniowym.

 

Wśród kadry:

mgr Bogdan Kukuła- Prezes Zarządu Górnośląskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości w Katowicach, ekspert w zakresie planowania i zarządzania nieruchomościami, wieloletni praktyk,

mgr Jan Kowalczyk- wice Prezes Zarządu Górnośląskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomościami w Katowicach, specjalista w dziedzinie prawa cywilnego, rzeczowego mieszkaniowego,

mgr Marek Stroński – wieloletni praktyk w zakresie  przeglądów użytkowych, technicznych i remontach,

mgr inż. Andrzej Neumann-specjalista, praktyk zarządzania zasobami nieruchomościowymi, zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi,

dr Grzegorz Tyrka - sędzia prawa pracy, wieloletni trener.

KWALIFIKACJE I KOMPETENCJE:

Absolwent studiów podyplomowych dysponuje wiedzą teoretyczną i praktyczną z zakresu zarządzania nieruchomościami. Posiada umiejętności rozpoznawania, diagnozowania i rozwiązywania problemów z zakresu zarządzania nieruchomościami, a także zasobami ludzkimi, rzeczowymi, finansowymi i informacyjnymi. Słuchacze uzyskują również wiedzę w zakresie dokonywania analizy stanu technicznego i kondycji finansowej nieruchomości oraz możliwości podniesienia standardu nieruchomości w ramach bieżącej działalności zarządcy. 

PROGRAM OGÓLNY:

1. Podstawy wiedzy z zakresu prawa - 84 h

2. Podstawy wiedzy ekonomicznej - 44 h

3. Podstawy wiedzy technicznej - 42

4. Zarządca Nieruchomości - 8 h
5. Zarządzanie nieruchomościami - 84 h

6. Umiejętności interdyscyplinarne - 16 h

7. Seminarium dyplomowe i egzamin - 10 h

 

Liczba godzin: 288

 

 

Warto przeczytać !

4 lipca 2013 r. w EXPO Silesia odbyła się uroczysta Gala wręczenia świadectw ukończenia studiów podyplomowych w roku akademickim 2012/2013. Wręczenia świadectw dokonali Jej Magnificencja Rektor prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko- Pikiewicz oraz Promotorzy prac dyplomowych. 

Zarząd Górnośląskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości, przyznał nagrody dla wszystkich absolwentów kierunku Zarządzanie nieruchomościami za bardzo wysoki poziom prac dyplomowych. Nagrodą jest  bonifikata pieniężna dla wszystkich uczestników praktyk organizowanych przez Górnośląskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości.

 

 

Bonifikaty - sprawdź, która jest dla Ciebie najbardziej korzystna!

3200

2620

3200 

2900

3200 

2900

3200 

2900

3200

3055 

3200 

2910 

3200

2910

Wysokość opłaty za studia dla absolwentów WSB (Bonifikata 20%) Wysokość opłaty z studia dla grupy pracowników z jedniej firmy (czesne dla 1 pracownika)* Wysokość opłaty za studia po zniżce rodzinnej ostatnia rata (300zł)* Wysokość opłaty za studia po bonifikacie terminowej do 15 lipca 300zł** Wysokość opłaty za studia po bonifikacie urodzinowej 5% Wysokość opłaty za studia po bonifikacie dla nauczycieli, którzy podejmują naukę na studiach innych niż pedagogiczne 10% Wysokość opłaty za studia po bonifikacie dla pracowników służb mundurowych 10%

Informacje:

Czas trwania: 2 semestry

Czesne: 3200zł (Czesne płatne w 7 ratach. W dniu zapisu: 300zł, 4x550zł, 1x400zł, 1x300zł )

Data rozpoczęcia: październik

Zajęcia w:  WSB Dąbrowa Górnicza, WSB Cieszyn, WSB Żywiec,WSB Olkusz

Dni uczęszczania: piątek od godz. 16:15-20:30, sobota od godz. 8:00-14:35

 

Powrót do: Start » Studia podyplomowe » Kierunki studiów podyplomowych » studia z zakresu zarządzania

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji