Czy lean, industry 4.0 i recycling to wrogowie czy dobrzy przyjaciele? debata Nauka-Biznes

Czy lean, industry 4.0 i recycling to wrogowie, czy dobrzy przyjaciele? Czy można połączyć działania we wszystkich tych obszarach? Jak zadbać o równowagę w rozwoju organizacji i usprawnianiach? Co można zrobić już dziś, żeby zaoszczędzić pieniądze firmy dzięki usprawnieniom w tych obszarach?

 

W dniu 4 grudnia 2018 roku w Akademii WSB odbyła się debata Nauka – Biznes nt.: „Lean - Industry 4.0 - Recycling. Zespół grający do jednej bramki, czy śmiertelni wrogowie?”. Debata była kolejnym spotkaniem zorganizowanym w ramach Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa / o. Dąbrowa Górnicza.

W debacie uczestniczyli: Krzysztof Dobrowolski – autor bloga „Lean jest dla ludzi” i ekspert lean management (moderator debaty), Andrzej Krótki – partner, konsultant lean management, Instytut Doskonalenia Produkcji, Maciej Walczak – APA Group, Zuzanna Niziołek – Dyrektor w ALBA Group i fanka recyclingu w duchu zrównoważonego rozwoju, Krzysztof Bednarz – redaktor serwisu LeanCenter i propagator idei ciągłego doskonalenia oraz Rafał Wysocki – autor bloga Lean Time i praktyk ciągłego doskonalenia.

 

Najbardziej zaangażowany uczestnik debaty otrzymał nagrodę w postaci książki „Skuteczny lider lean. Jak usprawniać firmy w Polsce i pomagać im więcej zarabiać” autorstwa Pana Andrzeja Krótkiego.

 

Partnerem debaty był Instytut Doskonalenia Produkcji Sp. z o.o., zajmujący się usprawnieniem procesów w przedsiębiorstwach m.in. dzięki zastosowaniu autorskiego, uruchamiającego nowe rozwiązania produkcyjne Systemu Trwałej Efektywności Produkcji (S.T.E.P.).

Instytut Doskonalenia Produkcji Sp. z o.o. jest również partnerem studiów podyplomowych Akademia Lean Management, prowadzonych w Akademii WSB.

 

Zapoznaj się z ofertą studiów na kierunku Akademia Lean Management:   www.wsb.edu.pl/akademia-lean

 

Powrót do: Start » TNOIK Dabrowa Gornicza » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji