Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Mikołajkowe Przedstawienie Teatralne dla Studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB

Studentów Uniwersytetów Dziecięcych (wraz z młodszym rodzeństwem) serdecznie zapraszamy na Mikołajkowe Przedstawienie Teatralne  w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej pod nazwą "Fabryka śniegu", które odbędzie się 7 grudnia (poniedziałek) o godz. 17.30 w Audytorium Maximum WSB. W ramach spotkania przewidziano spektakl Teatru TRIP, wizytę Świętego Mikołaja oraz słodki poczęstunek. 

Atrakcją podczas świątecznego spotkania będzie spektakl Teatru Trip pt. "Fabryka śniegu". Oczywiście, każdy ze studentów będzie mógł spotkać się z Mikołajem, od którego otrzyma słodki podarunek (oczywiście, jeśli był grzeczny).

Koszt udziału w Mikołajkowym Przedstawieniu Teatralnym:

- Studenci Uniwersytetów Dziecięcych WSB – 10 zł

- młodsze rodzeństwo Studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB  (do 4 lat) – wstęp bezpłatny

- dzieci Studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej – 10 zł

- dzieci Pracowników Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej – 10 zł

REJESTRACJA ON-LINE: KLIKNIJ TUTAJ

 

Opis przedstawienia:

 

“Fabryka śniegu” – hen daleko nad głowami, gdzie mróz szczypie za uszami, w podniebnym świecie nad chmurami, codziennie wrze praca. Pracowite Chmurki i Śnieżynki odbierają z Ziemi zamówienia na grudniowy śnieg. Niestety 5 grudnia, z samego rana, wielka maszyna do produkcji śniegu ulega awarii. Nikt nie potrafi sobie poradzić z jej naprawą, nawet inżynier Złota Łapka. Dzielni pracownicy Fabryki muszą jak najszybciej poradzić sobie z tą kryzysowa sytuacją. O pomoc zwracają się do Śnieżnej Gwiazdy. Czy uda się wyprodukować śnieg na czas? Co z tym wspólnego ma przebiegły i wściekły do czerwoności Kaloryfer Węgielek oraz czy dzieci będą w stanie pomóc bohaterom w ich kłopotach?


Warunki uczestnictwa: 


Opłatę należy wnieść do 3 dni od rezerwacji miejsca na przedstawienie (prosimy o przesyłanie skanu dowodu wpłaty lub informacji o uregulowaniu należności). Prosimy o dokonywanie wpłat na spotkanie po wiadomości e-mail potwierdzającej udział dziecka. 

W przypadku rezygnacji z udziału w przedstawieniu opłata za spektakl nie podlega zwrotowi

 

Dane do przelewu: konto Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554. W tytule przelewu należy wpisać nazwę zajęć "Spotkanie Mikołajkowe, imię i nazwisko Studenta oraz miasto UD, w którym studiuje". Potwierdzenie dokonania opłaty proszę przesłać na adres: agiertler@wsb.edu.pl lub klopacinska@wsb.edu.pl. 

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!