Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zapraszamy Tropicieli nauki i Młodych naukowców

Cieszyński Uniwersytet Dzieci uruchamia w nowym roku akademickim 2014/2015 dwie grupy, w zalezności od wieku młodych studentów. Tropiciele nauki to grupa przygotowana z myślą o dzieciach w wieku 6-9 lat. Ich starsi koledzy - do 12 lat będą uczestniczyć w zajęciach przygotowanych dla Młodych naukowców.

Rekrutacja trwa!

Już dziś zapisz swoje dziecko na zajęcia Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci. Uroczyste rozpoczęcie roku, wręczenie indeksów oraz pierwsze zajęcia odbędą się w październiku.

 

Wszystkie zagadnienia prezentowane są w sposób przystępny i atrakcyjny dla dzieci. Studenci mają możliwość aktywnego, bezpośredniego uczestnictwa w zajęciach oraz zadawania prowadzącym pytań.
 
Podczas dziesięciu zajęć młodzi studenci dowiedzą się m.in. dlaczego wulkany wybuchają, a kontynenty się poruszają oraz jakie są zagrożenia teleinformatyczne w codziennym życiu.

 

Koszt: 100 zł za rok

 

Zgłoszenia: cud@wsb.edu.pl

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Cieszyn

 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!