Na najbliższym wykładzie dr Wróblewski przybliży studentom "Instrumenty Świata"

22 kwietnia 2017 roku o godzinie 9.30 w Uniwersytecie Dziecięcym w Łazach odbędzie się wykład pt. „Instrumenty Świata”. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

dr inż. Łukasz Wróblewski

Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauki o zarządzaniu, muzyk, Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, adiunkt w Katedrze Zarządzania i Inżynierii Produkcji WSB. Współpracował z New York Philharmonic czy The Metropolitan Opera, organizator przedsięwzięć artystycznych, autor publikacji poświęconych marketingowi i zarządzaniu w kulturze, w tym książki „Strategie marketingowe w instytucjach kultury”. Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego oraz członek Rady Programowej Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Współczesne problemy zarządzania i marketingu w instytucjach kultury” organizowanej w Cieszynie. Pasjonat i kolekcjoner instrumentów astronawigacyjnych oraz muzycznych.

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Łazy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Akceptuj Więcej informacji