Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Ogrodzieńcu

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Burmistrza Miasta i Gminy Ogrodzieniec, jak również w imieniu Koordynatorek Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Ogrodzieńcu, które odbędzie się w sobotę, 17 czerwca o godz. 10.00 w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Ogrodzieńcu.

Podczas Uroczystości dyplomy absolwentom tegorocznej edycji Uniwersytetu Dziecięcego w Ogrodzieńcu wręczy Burmistrz Miasta i Gminy Ogrodzieńca – Pan Andrzej Mikulski, który jest Patronem Honorowym projektu.
Dodatkową atrakcją Uroczystości będzie pokaz fizyczno- chemiczny pt. „Pod napięciem” , który zostanie poprowadzony przez Panią Sonię Myczkowską.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Uroczystości.

Ważne informacje organizacyjne:

- Ze względów organizacyjnych prosimy Państwa o przybycie z około 20 minutowym wyprzedzeniem. Po przyjściu prosimy o zgłoszenie swojej obecności przy stoliku rejestracyjnym zlokalizowanym przed wejściem na salę. Tylko osoby, które zgłoszą się do rejestracji, zostaną poproszone o odbiór dyplomu podczas uroczystości. Stoliki rejestracyjne czynne będą od godz. 9.30.

- W imieniu dzieci, które nie wezmą udziału w Zakończeniu (zielone szkoły, choroba, itd.), dyplomy mogą odebrać Rodzice, Babcia, Sąsiad, Przyjaciółka itd. – prosimy o zgłoszenie się do stolika rejestracyjnego i odbiór dyplomu przed Uroczystością.

- Prosimy, aby dzieci zajmowały miejsca bliżej sceny, rodziców natomiast zapraszamy do tyłu.

- Uroczystość zakończy się około godz. 11.00.

- Prosimy Państwa o strój stosowny do Uroczystości.

Jednocześnie informuję, że dyplomy, których nie wręczymy podczas uroczystości, będzie można odebrać w biurze Uniwersytetu Dziecięcego w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej do końca sierpnia 2017 roku (prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny).

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Ogrodzieniec

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Akceptuj Więcej informacji