Dziecięcy Zespół Wokalny WSB zaprasza!

bandWszystkich lubiących muzykę i śpiew Studentów UDO zapraszamy na zajęcia Dzieciecego Zepołu Wokalnego WSB. Nieodpłatne zajęcia wokalne organizowane są we wtorki w godz. 17.00 - 18.00 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c. Najbliższe spotkanie - połączone z przesłuchaniami zaplanowano na 9 września.
Zajęcia poprowadzi mgr Aleksandra Jabłońska, muzyk i pedagog, posiadająca bogate doświadczenie w prowadzeniu pełnych energii i pozytywnych wibracji zespołów dziecięcych i młodzieżowych. Pod jej czujnym okiem dzieci będą kształcić swoje umiejętności wokalne.
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 12 lat.
Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze telefoniczne/mailowe potwierdzanie obecności na przesłuchaniach (dud@wsb.edu.pl; tel. 32 295 93 15).

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Ogrodzieniec

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Akceptuj Więcej informacji