Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Mierzęcicach

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Wójta Gminy Mierzęcice oraz Koordynatorów Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Mierzęcicach, które odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 10.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Mierzęcicach.

Podczas Uroczystości dyplomy absolwentom tegorocznej edycji Uniwersytetu Dziecięcego w Mierzęcicach wręczą Wójt Gminy Mierzęcice, który jest Patronem Honorowym projektu, oraz przedstawiciel Władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.
Dodatkową atrakcją Uroczystości będzie pokaz sokolniczy z udziałem ptaków drapieżnych „Sokole oko”, który zostanie zaprezentowany przez państwa Agnieszkę i Bartosza Kukurudzów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Uroczystości.

Ważne informacje organizacyjne:

- Ze względów organizacyjnych prosimy Państwa o przybycie z około 20 minutowym wyprzedzeniem. Po przyjściu prosimy o zgłoszenie swojej obecności przy stoliku rejestracyjnym zlokalizowanym przed wejściem.

Tylko osoby, które zgłoszą się do rejestracji, zostaną poproszone o odbiór dyplomu podczas uroczystości. Stoliki rejestracyjne czynne będą od godz. 9.40

- W imieniu dzieci, które nie wezmą udziału w Zakończeniu (zielone szkoły, choroba, itd.), dyplomy mogą odebrać Rodzice, Babcia, Sąsiad, Przyjaciółka itd. – prosimy o zgłoszenie się do stolika rejestracyjnego i odbiór dyplomu przed Uroczystością.

- Prosimy, aby dzieci zajmowały miejsca z przodu, rodziców natomiast zapraszamy do tyłu.

- Uroczystość zakończy się około godz. 11.00.

- Prosimy Państwa o strój stosowny do Uroczystości.

Jednocześnie informuję, że dyplomy, których nie wręczymy podczas uroczystości, będzie można odebrać w biurze Uniwersytetów Dziecięcych WSB w Dąbrowie Górniczej. Prosimy o ich odbiór do końca lipca.

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Mierzęcice

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Akceptuj Więcej informacji