Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zapraszamy na kurs języka angielskiego

kurs języka angielskiego WSBMamy przyjemność zaprosić studentów Uniwersytetu Młodzieżowego do udziału w specjalnie dla nich przygotowanym kursie języka angielskiego.

Kameralna grupa, nastawienie umiejętności komunikowania się w języku obcym, doświadczeni prowadzący i uznane metody nauczania – oto główne zalety proponowanego kursu. Specjalna konstrukcja zajęć pozwoli gimnazjalistom na lepsze przygotowanie się do tzw. egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego. Kurs przygotowuje także do egzaminu TOEIC Bridge.
Zajęcia organizowane są w ramach Europejskiej Szkoły Języków Obcych działającej pod patronatem Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Kurs języka angielskiego w ramach Uniwersytetu Młodzieżowego:

  • zajęcia w poniedziałki w godz. 16.30 – 18.00 w budynku WSB 
    (pierwsze zajęcia odbędą się 21 listopada)
  • 20 spotkań x 90 min
  • tylko 200 zł za cały cykl zajęć
  • minimalna liczba osób niezbędna do utworzenia grupy – 10 osób


Co to jest TOEIC Bridge?
TOEIC Bridge to jedyny oficjalny certyfikat z języka angielskiego przeznaczony dla uczniów gimnazjum, rozpoznawany na całym świecie.

Egzamin przeznaczony jest dla osób, które opanowały język angielski w stopniu od podstawowego do średnio zaawansowanego. Do testu mogą przystąpić wszyscy – nie ma znaczenia, czy angielski jest Ci potrzebny w szkole, w pracy, do wyjazdu zagranicznego, czy też chcesz po prostu solidnie ocenić swoje postępy w nauce! Choć test mogą zdawać również dorośli, jest on szczególnie polecany gimnazjalistom.

Konstrukcja egzaminu, jak również zakres tematyczny oraz skala trudności są bardzo zbliżone do tzw. testu gimnazjalnego z języka angielskiego. Wzięcie udziału w kursie przygotowującym do egzaminu TOEIC Bridge i przystąpienie do egzaminu może w znaczący sposób przyczynić się do lepszego wyniku na teście gimnazjalnym.


Tego egzaminu nie można oblać, każdy zdający otrzymuje świadectwo (oficjalny certyfikat) ukończenia testu z informacją o zdobytych punktach i dodatkowym raportem.


Wyniki testu dają szczegółową informację na temat umiejętności uczniów i pokazują, jak dobrze opanowali oni materiał potrzebny do egzaminu po trzeciej klasie gimnazjum. Certyfikat wzmacnia motywację zdających do nauki i pokazuje, jakie zagadnienia wymagają dodatkowej pracy, może także stanowić podstawę kwalifikowania uczniów do konkretnych grup językowych w liceach oraz szkołach językowych.

Oferta skierowana jest wyłącznie do studentów Uniwersytetu Młodzieżowego Wyższej Szkoły Biznesu.


Informacje i zapisy:
Anna Giertler
Koordynator Projektu
Uniwersytet Młodzieżowy
Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Tel. 032 295 93 15
e-mail: um@wsb.edu.pl
www: www.wsb.edu.pl/um

Powrót do: Start » Uniwersytet Młodzieżowy » Aktualności

 

Nasi partnerzy