Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Warsztaty z fizyki w UM

Po raz kolejny odbyły się zajęcia Uniwersytetu Młodzieżowego. Pani Judyta Kaczmarek wraz z naszymi Młodymi Inżynierami zgłębiała tajniki jakże tajemniczej nauki – FIZYKI… Ale jak widać po minach zgromadzonych naukowców, nie jest im ona straszną. Wspólnie obliczali prędkości i poszukiwali ich związków choćby z masą.

Judyta Kaczmarek - Grupa Eksperymentatorzy 

 

Zespół pasjonatów przekazuje wiedzę z zakresu chemii, fizyki i biologii, bawiąc, inspirując oraz zadziwiając. Organizacja została powołana do życia ponad 2 lata temu (z początkiem kwietnia 2012) przez Piotra Zwolińskiego i Cezarego Olchawę. Inicjatywa stanowi twórczą kontynuację działań edukacyjnych realizowanych pod szyldem Studenckiego Koła Naukowego Zrównoważonego Rozwoju WIDMO. To zespół entuzjastycznych i młodych, ale doświadczonych i kompetentnych dydaktyków, popularyzatorów i edukatorów.

Powrót do: Start » Uniwersytet Młodzieżowy » Aktualności

 

Nasi partnerzy