Finał Konkursu Fotograficznego UTW coraz bliżej!

Zbliża się Finał Konkursu Fotograficznego UTW "Piękna nasza Polska cała". Odbędzie się on 29 maja 2019 r o g. 12.00 w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Prace na konkurs nadesłało blisko 100 Seniorów z 22 Uniwersytetów Trzeciego Wieku woj.śląskiego : Czeladzi, Ogrodzieńca, Rybnika, Zawiercia, Tarnowskich Gór, Katowic, Pszczyny, Mikołowa, Będzina, Sosnowca, Bytomia, Chorzowa, Jaworzna, Siemianowic Śląskich, Tych, Częstochowy, Rudy Śląskiej, Lublińca, Blachowni, Czerwionki Leszczyny oraz Dąbrowy Górniczej.

Zdobądź Nagrodę Internautów

Od 8 maja wszystkie nadesłane prace są prezentowane na profilu faceboook - UNIWERSYTETY TRZECIEGO WIEKU AKADEMII WSB

Zdjęcia zamieszczone zostały w 3 albumach ZDJĘCIA zgodnie z 3 kategoriami :

1.Architektura

2.Przyroda/Natura

3.Pokolenie 50+ to My!

Zapraszamy do zabawy i wyboru najlepszego zdjęcia! Zdjęcie, które otrzyma największą liczbę polubienń - zdobędzie Nagrodę Internautów.

Laikować można do dnia 28 maja 2019 do g. 12.00. Zachęcamy Słuchaczy, którzy nadesłali prace do odznaczenia swoich zdjęć oraz do powiadomienia znajomych o tym konkursie.

Finał Konkursu Fotograficznego UTW 2019

Obok działań internetowych jury wybierze po 20 zdjęć z każdej kategorii, które zostaną wydrukowane i zaprezentowane na sztalugach podczas Finału. Także z tych zdjęć zostaną wybrane zwycięskie prace w każdej kategorii.

Przewidujemy również nagrody specjalne:

- Nagroda Rektora Akademii WSB

- Nagroda Prezydenta Miasta Dabrowa Górnicza

-Nagroda Ambasadora Srebrnego Pokolenia Województwa Śląskiego 2018- Lidii Musiał

-Nagroda Publiczności

-Nagroda Internautów

Program wydarzenia:

Finał Konkursu Fotograficznego UTW „Piękna nasza Polska cała”,

Koncert zespołu LeoRys "Piosenki Leonarda Cohena"

Senior Cafe - poczęstunek

Data: 29.05.2019 godz. 12.00

Miejsce: Akademia WSB, ul. Cieplaka 1C, Dabrowa Górnicza Audytorium D

Zapraszamy serdecznie do zabawy internetowej na Profilu Facebook oraz do Uczestnictwa w Finale Konkursu Fotograficznego UTW.

Słuchaczy, którzy biora udział w konkursie prosimy o potwierdzenie przybycia na Finał Konkursu do dnia 24.05.2019 r. na adres: konkurs@ws.edu.pl

Biuro UTW Akademii WSB

ul.Cieplaka 1C